Foros de discusión

asset tartalom hivatkozása notification-ben

Balázs Csönge, modificado hace 9 años.

asset tartalom hivatkozása notification-ben

Regular Member Mensajes: 107 Fecha de incorporación: 10/11/14 Mensajes recientes
Sziasztok!

Van-e mód rá, hogy a KALEO workflow-ból generált notification-ökben (pl. a user-notification-ben) megjelenítsük a workflow-n átszáguldó asset valamely adatelemének tartalmát.
Én pl. Csináltam egy DDL-t és azt küldöm át a workflow-n. Ennek van egy status , igeny es dumak nevű eleme a Data Definition-ben. Utóbbi ismételhető. Hogy tehetném be ezek bármelyikének értékét az értesítésbe?
A freemarker palettán van pár változó, amit be lehet tenni, de ez alapján nem jövök rá mit kellene beírni.

Próbáltam a worklfow-t web content-re is kipróbálni. Ekkor a notficiation szövege az alábbi volt:

A ${entryType} cucc el lett utasitva.
<#assign content = serviceContext.getAttribute("content")!"">
${content}


Ekkor csak annyi jött, hogy A Web Content Article cucc el lett utasítva.
thumbnail
Vilmos Papp, modificado hace 9 años.

RE: asset tartalom hivatkozása notification-ben

Liferay Master Mensajes: 529 Fecha de incorporación: 21/10/10 Mensajes recientes
Szia Balázs,

Elnézést a késői reagálásért, mostanában nem volt időm fórumot olvasni. Ha még aktuális a probléma, akkor légy szíves csatold fel a kérdéses kódrészt és megpróbálom megnézni.

Üdv.
Vili
Balázs Csönge, modificado hace 9 años.

RE: asset tartalom hivatkozása notification-ben (Respuesta)

Regular Member Mensajes: 107 Fecha de incorporación: 10/11/14 Mensajes recientes
Szia Vilmos!

Azóta a projekt kapcsán az Activiti workflow engine használata lett kijelölve, így a Kaleo-s kérdésem tárgytalan, pontosabban transzformálódik azzá, hogy ha egy workflow-t egy DDL-el indítanak el, akkor az engine olalán egy ExecutionListener java kódjából miként tudom lekérni az átmenő DDL egyes mezőinek tartalmát.

Valószínű, az indításkor átadott entryClassPK értéke a DDL rekord azonosítója lesz, és ki kell keresni a liferay API "dokumentációból", hogy vajon melyik osztály melyik metódusa milyen módon havíndó meg ehhez.
Olyan fájl esetén (Documents and Media) ahol lett definiálva metadata set/dokumentum típus, ami megint egy DDL-nek tűnik, szintén kell majd tudnom, hogy ennek mezőihez miként férek hozzá, azok tartalmát miként módosíthatom.