Fórumok

Képgaléria

Vilmos Papp, módosítva 3 hónap-val korábban

Képgaléria

Regular Member Bejegyzések: 131 Csatlakozás dátuma: 2009.05.04. Legújabb bejegyzések
Sziasztok!

Sajnos nálam is előjött, a képgalériás probléma, hogy a server admin felületen való max file méret állítása után a képek átlapolódva jelennek meg a galériában és az így használhatatlan. Van rá valakinek valami workaroundja, hogy lehetne vissza pakolni az eredetit, úgy, hogy a képek megmaradjanak?

Üdv.
Vili
Vilmos Papp, módosítva 3 hónap-val korábban

RE: Képgaléria

Regular Member Bejegyzések: 131 Csatlakozás dátuma: 2009.05.04. Legújabb bejegyzések
Elvileg valamelyik portlet preferences beállítást kellene kijavítani az adatbázisban. Erről van valakinek infója?
thumbnail
Rix Beck, módosítva 14 év-val korábban

RE: Képgaléria

Junior Member Bejegyzések: 95 Csatlakozás dátuma: 2009.11.09. Legújabb bejegyzések
Én is beleszaladtam...
Sikerült megoldanod, vagy kell túrni a megoldás után?

Egyelőre ennyi infót találtam, de ezzel nem jutottam még beljebb.
Vilmos Papp, módosítva 3 hónap-val korábban

RE: Képgaléria

Regular Member Bejegyzések: 131 Csatlakozás dátuma: 2009.05.04. Legújabb bejegyzések
Szia

A PortletPreferences táblában keress ár arra a sorra, ahol a preferences like'%thumbnail%' elvileg 1 sor lesz. ha megvan, akkor updateled meg a preferences mezőt <portlet-preferences/>-re. A portal-ext.properties-be állítsd be a kívánt értékeket és indítsd újra a szervert. Ha már rossz képek is vannak, akkor az IGImage vagy az Image táblában kell a small image-ek méreteit megupdatelni még, arányosan és akkor nagyjából helyre jön és használható lesz. Ha biztosra akarsz menni, akkor töltsd le a képeket és töröld őket az image libből és töltsd fel újra!
thumbnail
Rix Beck, módosítva 14 év-val korábban

RE: Képgaléria

Junior Member Bejegyzések: 95 Csatlakozás dátuma: 2009.11.09. Legújabb bejegyzések
Köszönöm!
Vilmos Papp, módosítva 3 hónap-val korábban

RE: Képgaléria

Regular Member Bejegyzések: 131 Csatlakozás dátuma: 2009.05.04. Legújabb bejegyzések
Szia!

Sikerült ezzel a megoldással helyre állítanod?
thumbnail
Rix Beck, módosítva 14 év-val korábban

RE: Képgaléria

Junior Member Bejegyzések: 95 Csatlakozás dátuma: 2009.11.09. Legújabb bejegyzések
Igen sikerült. A képek újratöltése volt a kulcs infó, köszönöm mégegyszer.

Gondolkodom azon, hogy a journal feed mintájára ki kéne egészíteni a gallery portletet, hogy media RSS feedet is lehessen kérni tőle. Néztem, hogy áll ez ügyben a közösség, de csak ezt találtam.
Tehát elméletileg tervben van.

Apropó, arról nincs infótok, hogy mit jelent a Jira Workflow mező és lehet-e bővebb infót tudni róla?
thumbnail
Zsolt Szabó, módosítva 14 év-val korábban

RE: Képgaléria

New Member Bejegyzések: 3 Csatlakozás dátuma: 2009.10.15. Legújabb bejegyzések
Láthatod, senki sem rendelte még magához az issue-t. Szóval ez még nem biztos hogy folyamatban van.