留言板

Liferay User Group Slovakia (LUGS)

thumbnail
Jan Gregor,修改在12 年前。

Liferay User Group Slovakia (LUGS)

Regular Member 帖子: 224 加入日期: 10-10-20 最近的帖子
Ahojte,

Uz dlhsiu dobu zvazujem zalozenie LUGS, kedze si myslim, ze pomaly sa zacina dostavat Liferay aj na Slovensko a je povazovany za konkurencieschopny produkt. Zaujimalo by ma, ci je vas tu dost na to, aby sme zalozili "oficialne" skupinu. Moj plan bol v prvom rade poriadat pravidelne workshopy, know-how share a v neposlednom rade koncetracia usilia s moznostou koncentrovat sa na vyvoj konkretneho modulu(ov) pre Liferay.

Dufam, ze sa to rozbehne!

Jano.
thumbnail
Rasto Rehak,修改在12 年前。

RE: Liferay User Group Slovakia (LUGS)

Junior Member 帖子: 66 加入日期: 07-3-8 最近的帖子
Ahoj
mam dake skusenosti s prevadzkovanim Java User Groupy - Javateam - ale za posledny rok sme dako zakapali. Nikto uz na to nema cas.
Co sa tyka Liferayistov na Slovensku - moc ich nepoznam. Nieco je v Kosiciach, v Bratislave viem o par projektoch ale konkretnych ludi moc neviem.
Rozhodne by sme mohli urobit aspon maly kruzok, nech vieme, kto co robi. Da sa to spachat aj u nas vo firme - EEA.
Kto sa pripoji ?

Rasto
thumbnail
Jan Gregor,修改在12 年前。

RE: Liferay User Group Slovakia (LUGS)

Regular Member 帖子: 224 加入日期: 10-10-20 最近的帖子
Ahoj,

User groups su v principe velmi dobry nastroj pre jednotlivcov a zaroven pre firmy, pokial to ma cele ciel a organizaciu. Zdruzovat sa iba za cielom pokecat si je sice fajn, ale zo zahranicnych projektov a user groups som sa naucil, ze to cele musi davat naozaj zmysel a mat ciel. Ciel, ktory ma hodnotu pre clenov tejto grupy a motivuje v tejto skupine ostat.

Mojim cielom bolo v prvom rade zmapovat situaciu na Slovensku, projekty a ludi a v idealnom pripade spojit sily pri vytvarani konkretneho modulu, alebo rozsirenia do Liferay.

Jano.
thumbnail
Jan Gregor,修改在12 年前。

RE: Liferay User Group Slovakia (LUGS)

Regular Member 帖子: 224 加入日期: 10-10-20 最近的帖子
Ahoj Rasto,

Mohol by si mi dat na teba nejaky kontakt ? Moj je jany.gregor@gmail.com.

Dik,

Jano.